Neden Biz?

Firmamız bilişim ve telekomünikasyon alanında müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yanıt verebilecek, iş hayatını kolaylaştıran, verimliliği arttıran teknolojik çözümleri, rekabetçi fiyatları ile , etik değerleri ön planda tutan çalışma anlayışıyla bilişim dünyasında yerini almıştır.

Neden Biz
Firmamız

Firmamız

K2M Bilişim, 3CX Platinyum Distribütör olarak Türkiye ve Kuzey Kıbrıs bölgelerine hizmet vermektedir. IP Telefon dünyasında gereksinimi tek bir elden karşılamak için Yealink ve Fanvil IP Telefon markalarında Türkiye Distribütörü olarak iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Portföyümüz

K2M Bilişim olarak hedefimiz 3CX IP Telefon sistemi ile Türkiye de stabil, uygun maliyetli ve tüm gereksinimlere uygun Çağrı Merkezi yapabilme ve destek hizmet verebilmeyi kapsamaktadır. 3CX IP Telefon Sistemi ile %100 uyumlu çalışan IP Telefon markaları olan YEALINK ve FANVIL markalarınında Türkiye Distribütörlüğü yapmaktayız. SIP veya VOIP ses hizmetleri yanında PRI analog ve GSM gateway ürünleri ile de ürün yelpazemizi tüm gerekli olan ürün portföyü ile iş ortaklarımıza tek bir yerden sağlamaktayız.

Portföyümüz
Projelerimiz
Tutku, özveri ve bolca kahve :)

Geç Teslimat

Kötü Destek

Yüksek Fiyat

Kötü Servis